Wszystko pod kontrolą

Zintegrowany System Zarządzania Telecomm daje Ci pełną kontrolę nad sytuacją w budynku i jego otoczeniu.

Dowiedz się więcej

Ireneusz Drzazga, Kierownik Serwisu

Ireneusz Drzazga, Kierownik Serwisu
Telecomm Sp. z o.o.

Średniej wielkości  budynek generuje dziesiątki tysięcy rekordów danych w ciągu doby, które bez odpowiedniej wiedzy

i umiejętności nic nie znaczą. Dlatego włączamy je do formatu, który nadaje im sens.  Przedstawiamy  je w formie tablic, wykresów, schematów i symboli graficznych. Tworzymy ich wizualizację, aby żadne zdarzenie nie zostało przeoczone a sytuacje kryzysowe stały się przewidywalne.Zapobieganie problemom

Dzięki systemowi powiadomień możesz zareagować na awaryjną sytuację zanim wyrządzi poważne szkody.

Upuszczona przez kogoś plastikowa butelka blokuje drzwi do windy. Natychmiast otrzymujesz odpowiednie powiadomienie. Możesz usunąć przyczynę problemu zanim jeszcze zgłoszą go niezadowoleni najemcy – inicjatywa będzie po Twojej stronie.

Zdalny nadzór

Dostęp do systemu BMS Telecomm możliwy jest zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu w każdej chwili możesz liczyć na wsparcie doświadczonego inżyniera który podpowie jak zmienić nastawę temperatury w pomieszczeniu lub wytłumaczy technikowi jak zmienić konfigurację pracy agregatu chłodu. Może to wszystko również  zrobić za Ciebie. Ty decydujesz.

Prosta obsługa

Nawet najlepszy system nie zda się na wiele, jeżeli jego obsługa będzie skomplikowana i niezrozumiała. Nasz panel zaprojektowaliśmy w taki sposób, by był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika. Chociaż informacji jest dużo, nie pokazujemy wszystkich naraz, dzięki czemu nie zagubisz się w ich gąszczu. Na pewno nie przegapisz najważniejszych danych. Jeżeli dzieje się coś złego, otrzymasz wyraźny alarm graficzny i/lub dźwiękowy.

Nasze referencje

Współpraca nawiązana w 2005 roku potwierdza, że zarówno zarząd firmy TELECOMM Sp. z o.o. jak i jej pracowników cechuje profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie.

Marek Ruchała, Dyrektor Zakładu Produkcji Leków SANOFI – AVENTIS Sp. z o.o.
Rzeszów 2010

Naszym zdaniem firma TELECOMM jest jednym z lepszych w Polsce specjalistów w zakresie integracji systemów i wykorzystania standardu otwartego BACnet.

Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu Schneider Electric Buildings Polska Sp. z o.o.
Warszawa 2007

Wizualizacja systemu BMS została wykonana na wysokim poziomie a funkcjonalność systemu oraz jego przejrzystość i łatwość obsługi zasługuje na wyróżnienie. Znawcy tematu mówią, że posiadamy najlepszy BMS w Warszawie.

Andrzej Zając, Dyrektor ds. Koordynacji i Realizacji Projektów New City II Sp. z o.o. SKA
Warszawa 2010

Algorytmy sterowania [...] systemu BMS wykonane zostały na wysokim poziomie ze szczególnym uwzględnieniem [...] estetyki oraz oszczędnego gospodarowania energią i późniejszych kosztów eksploatacji.

Sebastian Porębski, Cadbury Polska Sp. z o.o.
Skarbimierz 2008
Pokaż inną referencję

Od ponad 10 lat doradzamy, wdrażamy, opiekujemy się powierzonymi zadaniami z zakresu technologii inteligentnego budynku. Nasza firma to połączenie kompetencji kilkunastu inżynierów, pasji i chęci tworzenia nowych rozwiązań.

Nasze rozwiązania oferują  wiele korzyści:

  • oszczędności zużycia energii sięgające do 30%,
  • obniżenie kosztów konserwacji i wydłużenie czasu eksploatacji urządzeń
  • zwiększenie wartości obiektów,
  • kontrolowany komfort dla użytkowników,
  • poprawa wizerunku poprzez "ekologiczne" funkcjonowanie obiektu.

Zapraszamy do współpracy

Marek Gębka, Prezes Zarządu, Telecomm Sp. z o.o.